Haber

Kayserili şampiyon okçulara ‘büyük’ ​​tebrik

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin spor faaliyetleri yürüterek hem amatör hem de profesyonel spor faaliyetlerini organize eden ve sağlıklı bir şehir ile profesyonel sporcular yetiştirmeye özen gösteren kuruluşu Spor A.Ş., şehrin ve Türkiye’nin bir kez daha gururu oldu. Yetiştirdiği sporcularla.

BÜYÜKŞEHİR OKÇULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

7-9 Nisan 2023 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen U21-U18 Açık Hava Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcuları Beyza Karakuş ve Seyit Hazarpa ‘Reel Bow U18 Karışık Takım’ kategorisinde yer alırken, Yunus Emre Arslan ve Azra Görücü de yer aldı. ‘Reel Bow’a katıldı. U21 Karışık Takım Kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu.

BÜYÜKKILIÇ’TAN TARİHİ BAŞARI İÇİN TEBRİKLER

Türkiye genelinde düzenlenen müsabakada Türkiye şampiyonu olan Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün dört sporcusunun yanı sıra başarıda emeği geçen teknik direktörleri Emre Çömez ve Gizem Elmaağaçlı’yı tebrik ederek, şunları paylaştı:

“Hedeflere ulaşarak Kayserimizin adını duyuran ve şehrimizi ilk sıralara taşıyan genç gururlarımızı ve bu başarıda emeği geçen teknik direktörlerimizi tebrik ediyorum. Her zaman hedeflerini tutmalı ve attıkları oklar 12’den isabet etmelidir. Başarılarınızın daim olmasını dilerim. Bu Kayserimize yakışır. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu