Yaşam

Olursa Olur: Aşkın Gücü 15. Bölüm Fragmanı: Havlayan Yaren’in Yanında Havlayan Ağlayan!

Fırsat olursa hız kesmeden devam eder. Önceki dönemler kadar iyi olan kaosun geri kalanının kesintiye uğramaması yine de izleyiciyi heyecanlandırıyor. Yeni aşkların filizlendiği Kısmetse Olur’un üçüncü haftasının başlangıcı, gördüğümüz üzere herkes için sancılı geçiyor. Ayrılığın eşiğine gelenlerden havlayanlar için Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanına bakalım. ??

Kısmetse Olur’da birbirini ilk bulan çiftlerden Serdar ve Şeyda Parıltı’nın ortasındaki gerilim devam ediyor. Gözde gelin adayı seçiminde geçen hafta adayın adını yanlış yazan Serdar’dan adeta intikam alınır gibi bir durum var. Şeyda “Sedat” deyince Serdar çıldırır.

Yeliz’e konuşan Aybüke, kendi gözlemlerinden yola çıkarak kendisiyle bir kişinin daha ilgilendiğini söylüyor. Hazır olun, bu kişi Zeyd’dir.

Gelelim haftanın bombasına. Yeni gelin adayımız tarlalarda. Hatta beyefendiler onu bir çizgi film karakterine benzetiyor.

Simge’nin Tuğçe ile tartıştığı Bilek, yeni gelinimiz Eslem’den çok etkilenmişe benziyor. Özellikle diksiyonu. 🙂

Zeyd, bildiğimiz Zeyd… Eslem’e “Kalemle çizilmiş gibisin” diyerek iltifat ediyor ve ardından “Sadece senin için değil, bazen başka kızlar için de yapıyorum” diyerek sözünü bozmaz. “. ?

Erkekler evinde Serdar ve Şeyda Nur ilişkisi gündemde. Aralarında küslükler oluşmaya başlayan çift hakkında yanılıyorsa ne yapacağı sorusuna Serdar, “Beni affetmesi için yalvaracağım. Köpek olacağım ha ha ha ha” dedi. Bu durum karşısında Sedat, “Havlamak için bahane mi arıyorsunuz?” Diye sorduğunda ise Serdar’dan ikonik bir cevap gelir; “Normalde havlarsam köpek sesi çıkaran bir adamım!”

Bu haftanın olaylı çifti Serdar ve Şeyda Nur belli ki. Yaşananların ardından yapılan değerlendirmede Şeyda, “O zaman ilişki biter Öykü Hanım” dedi. dediğinizi duyuyoruz.

Cansel ise Merve ile göz yaşları içindedir. Bu sırada Aybüke’nin Cansel’le dalga geçtiğini görüyoruz. “Timsah gözyaşlarını sil Cansel” sözleri ortalığın fitilini ateşliyor.

Yaren ise haftanın ünlü gelini olma yetkisine dayanarak adeta terör estiriyor. Gelin adayı tartışırken yüksek sesle bağıran Yaren, “Ben bu evdekileri uyarmıyor muyum, şaka mı yapıyorsunuz? Benim iblislerimi bana getirmeyin! Kendinize gelin!” diyor.

Kaderle Oluyor: Aşkın Gücü 15. Bölüm Giriş: Bakalım Kaderle Neler Olacak Yeni Bölümde Neler Olacak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu